SALON CZYNNY OD PON DO PT W GODZ. 10-18 ZAPRASZAMY 500 102 900

/ o nas

Poznaj naszą historię

/ o nas

Zaczynaliśmy w garażu...

Rok 2007 przyniósł rewolucję - do sprzedaży trafił pierwszy iPhone.

Jeszcze jako studenci, mając już doświadczenie w naprawach komputerów Mac, nie mogliśmy się oprzeć fali zainteresowania, jaki wywołał iPhone - także w Polsce. 

iPhone w 2007 roku, choć nigdy nie był oficjalnie oferowany w kraju, zdobył sobie olbrzymią popularność. Od razu pojawiła się potrzeba serwisowania urządzenia, które w Polsce nie miało wsparcia technicznego ze strony Apple.

Po powrocie z Krzemowej Doliny w USA, gdzie pracowaliśmy w ramach studenckiej wymiany, wynajęliśmy wyremontowany garaż. I zaczęliśmy naukę od podstaw nowego urządzenia od Apple.

Minęło 15 lat - dziś możemy poszczycić się dziesiątkami tysięcy napraw zarówno komputerów Mac, jak i iPhone czy iPadów. Naszymi klientami są regionalne firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje. Świadczymy usługi nie tylko dla klientów z Polski, ale także firm z Niemiec. Przygotowujemy ekspertyzy dla międzynarodowych firm ubezpieczeniowych.

Nasi najwięksi klienci to Allegro i Komputronik.

Co serwisujemy? iPhone'y, zbyt ekrany, szyby. Zbite matryce, klawiatury - układy w iMakach, MacBookach (Pro, Air, Retina) zalane komputery i smarfony, układy jack, home power, baterie, dyski, pamięć RAM i inne. Odzyskujemy dane.

Zapraszamy i dziękujemy za zaufanie.

*Powyższe zdjęcie wykonał właściciel firmy w 2007 roku podczas konferencji Apple w San Francisco.

Infolinia iPhone, iPad, Mac


Masz pytanie dotyczące naprawy komputera Mac, iPhone lub iPada? Zapraszamy:

+48 500 102 900

iPort to największy w Polsce serwis produktów Premium.

W naszym salonie w centrum Poznania (Ogrodowa 9) koło CH Stary Browar oddajemy do Waszej dyspozycji salkę szkoleniową z przepięknym widokiem, gdzie przy dobrej herbacie rozwiejesz wszelkie wątpliwości.